KupiDeo Meni
Korpa

O nama

Internet prodavnica KupiDeo.com je specijalizovana za prodaju rezervnih delova za belu tehniku, opreme za rashladu, elektromaterijala, automatike i rasvete. Širokim asortimanom kao i stalnim zalihama, trudimo se da na najbrži način zadovoljimo potrebe kupaca na srpskom tržištu.

Internet prodavnica je pokrenuta 01. Novembra 2014. u okviru S.T.R. Stelax-a iz Šapca, kao posebna poslovna jedinica. 




Misija

KupiDeo je internet prodavnica u razvoju, koja teži da kvalitetom usluga i proizvoda stvori najbolje uslove za svoje kupce.


Vizija

Vizija KupiDeo internet prodavnice jeste unapredjenje pozicije u oblastima rezervnih delova za belu tehniku, opreme za rashladu, elektromaterijala, automatike i rasvete, kao i osvajanje liderske pozicije u ovim oblastima na našem tržištu.


Cilj

Kvalitet proizvoda i usluga i pristupačna cena su na prvom mestu. Naš cilj pre svega, je da kupcima pružimo najviše moguće za njihov uloženi novac, ceneći njihovo vreme i poverenje.




Naš stalni tim:

Mile Stepić
Vlasnik
mile@stelax.co.rs

Mladen Stepić
Referent prodaje
mladen@stelax.co.rs

Veljko Lazarević
Šef maloprodaje
veljko@kupideo.com

Tamara Stepić
Administracija
tamara@kupideo.com

Svetlana Stepić
Magacin
magacin@kupideo.com

Spomenka Stefanović
Prodavac
spomenka@kupideo.com

Aleksandar Mušicki
Administracija
aleksandar@kupideo.com

Stefan Paunović
Grafički dizajner
stefan@kupideo.com


Opšti podaci firme 


Poslovna jedinica:
KupiDeo
Naziv firme:
S.T.R. Stelax
Delatnost i šifra delatnosti:
47.91 Trgovina na malo posredstvom pošte ili interneta
Adresa: 
Beogradski put bb Mišar, 15000 Šabac
Matični broj:
54816561
Poreski broj:
100113133
Web adresa: 
www.kupideo.com, www.stelax.co.rs

Kontakt telefon:
065/629-86-46
Faks:
015/381-222
Kontakt e-mail adresa: 
office@kupideo.com
Fejsbuk stranica: stelax.kupideo



Maloprodaja: S.T.R. Stelax

Adresa: Vojvode Mišića 69 - 15000 Šabac

Poštovani/a, proizvod trenutno nije na stanju. Unesite Vaše podatke i na mejl će Vam stići obaveštenje čim proizvod bude dostupan.

Ime
Mejl
Telefon
Napomena