
Novo

Dvostepena vakum pumpa Frigostar 2JB-2.0ZB
- Dostupnost: Dostupan za online kupovinu
- Brend/proizvođač: Frigostar
- Šifra proizvoda: 1037539
- Težina proizvoda: 4.00kg
15,000.00 din
Bez poreza: 12,500.00 din
Dvostepena vakum pumpa Frigostar 2JB-2.0ZB
Dvostepena vakum pumpa Frigostar 2JB-2.0ZB namenjena je za izvlačenje vazduha i vlage iz rashladnih i klima sistema pre punjenja rashladnim sredstvom. Dvostepena konstrukcija omogućava efikasnije postizanje dubokog vakuuma, što doprinosi pravilnoj pripremi instalacije i pouzdanom radu sistema.Karakteristike:
- Napajanje: DC18V-5.0Ah
- Zapremina: 2 cfm (1l/min)
- Krajnji vakum: 2Pa / 150 micron
- Snaga motora: 180W
- Priključak: 1/4 SAE
- Kapacitet ulja: 200 ml
- Dimenzije: 335x100x182mm
Pumpa se prodaje bez baterije i punjača.
Potrošač ima pravo da se predomisli i odustane od kupovine u roku od 14 dana od dana kada mu je roba isporučena.
Potrošač ovo pravo iskorišćava tako što popunjava i šalje trgovcu obrazac i odustanak od ugovora, kao i dostavljenu robu i to čini o sopstvenom trošku (čl. 28. i 35. Zakona).
Online formular zahtev za odustanak od ugovora
Za podatke o deklaraciji proizvoda, unesite Vašu e-mail adresu:
*Podaci o deklaraciji o ovom proizvodu su dostupni 24h. U svakom trenutku ih možete dobiti na Vašu email adresu, unošenjem Vaše mejl adrese u polje iznad.
Tagovi:
Vakum pumpe

